Vega Tour Individual logo
Menu

Luxusní VIP cestování pro každou událost

Nová definice absolutního luxusu

Vega Tour Individual představuje revoluční přístup k vašim potřebám. Užijte si nekonečný komfort a luxus našich vozidel, zatímco se o řízení a dopravní situace postaráme za vás. Cestování s námi se stane skutečným zážitkem, který si budete užívat opakovaně.
Nabízíme možnost pronájmu luxusních vozů na libovolný počet dní. Osobní využití, firemní využití nebo speciální eventy? Je pouze na Vás, kam si budete přát vyjet a jaké služby přidáme do komplexního balíčku all- inclusive cestování. Protože Vy jste pánem svého času a Vy si určíte program Vašeho zájezdu.

Skvělý servis a komfort

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás jedinečný a my se snažíme splnit jeho specifické potřeby.

Luxusní třída

Ponořte se do světa luxusu a užijte si cestu na úplně novou úroveň elegance a komfortu.

Jedinečný zážitek

Jedinečné zážitky, které vám zanechají nezapomenutelné vzpomínky.

Vynikající servis

Naši řidiči jsou elegantně oblečeni v luxusním oděvu, aby zajišťovali dokonalý dojem.

Nahlédněte do interiéru

Prohlédněte si luxusní interiér našeho Mercedes vozu s 360° virtuální prohlídkou.

Mimořádné prvky výbavy

Cestujte v luxusu a nechte se hýčkat naší exkluzivní výbavou vozidla. Naše vozidlo spojuje prvotřídní eleganci s maximálním komfortem.
Mám zájem o VIP cestování

Pohodlná křesla

Zažijte jedinečný komfort cestování díky pohodlným křeslům. Druhou řadu sedadel je možno otáčet. Třetí řada sedadel je sklopná, vhodná pro odpočinek.

Kávovar

Užijte si na cestě lahodnou kávu připravenou z našeho špičkového kávovaru Nespresso, který najdete přímo ve voze.

Herní konzole

Nabízíme pestrou zábavu pro každého. Pro příjemnou zábavu a relaxaci si můžete užít skvělých herních zážitků na herní konzoli Playstation 4.

Sound system

S pomocí výkonného zvukového zařízení si můžete užít hudbu v plné škále zvukových detailů, které vám přinesou příjemný poslech.

Televize

K dispozici jsou dvě televize pro pracovní prezentace nebo pouštění filmů. Můžete se připojit k internetu a sledovat svůj oblíbený obsah.

Lednice

Ve vozidle jsou k dispozici dvě lednice a praktický výrobník ledu. Můžete si vychutnávat osvěžující nápoje kdykoliv budete chtít.

Osvětlení

Máte možnost nezávisle nastavit intenzitu stropního osvětlení. Pro odpočinek je k dispozici lampička u každého křesla.

Trezor

Pro zajištění bezpečnosti vašich cenných věcí a osobních předmětů během cestování v autě máte k dispozici speciální trezor.

Využití vozu

Ať už se chystáte na pracovní cestu, rodinný výlet nebo setkání s obchodním partnerem, můžete si být naprosto jistí, že každá jízda bude pro vás skvělým zážitkem.
Více informací
crossmenuarrow-right