Osobní využití

Udělat si volný den krásnější než obvykle nyní není problém. Vega Tour Individual Vám nabízí možnost využít luxusní vůz pro aktivity, které byste možná nečekali. Také si říkáte, že auto s řidičem se využívá jen na krátké vzdálenosti? U nás toto neplatí. My Vám zajistíme zážitek all-inclusive. Zařídíme nejen komfortní cestu pro Vás a Vaše přátele či rodinu, ale zařídíme i vše okolo. Cílovou destinaci, program, zážitky po cestě i vlastního řidiče zajistíme my. Vnitřní uspořádání vozu umožňuje prožít poznávací dovolenou s osobním průvodcem, který cestuje vpředu s řidičem a nenarušuje tak soukromí cestujících. Vy si jen rozhodnete co chcete a co nikoliv. Jak jednoduché... My jsme Vega Tour Individual, Váš partner pro individuální zážitky s naším luxusním vozem.

All-inclusive a ještě víc

Cesta může být více než skvělý zážitek. U nás můžete cestu pojmout jako zábavu, odpočinek nebo setkání s přáteli či rodinou. Neradi lítáte? Jezdíte dlouhé trasy s dětmi? S námi se cesta stane příjemná! Nechte děti hrát si třeba Playstation v zadní části vozu, zatímco Vy, pohodlně usazení v kožených křeslech, se budete bavit s přáteli či popíjet oblíbený drink. 

Cesta se pro Vás stane nezapomenutelným zážitek. Relax, zábava, dobrá káva a mnohem více na Vás čeká na palubě naší limuzíny.
Naplánujeme Vám individuální plán cesty včetně všech vstupů, návštěv restaurací a všeho dalšího...
Přejete-li si soukromého průvodce, může cestovat vpředu s řidičem, aniž by narušoval Váš osobní prostor. 
Připravili jsme pro Vás vzorové zájezdy, neváhejte využít naší nabídky.

Zájezdy na míru

Vega Tour Individual nabízí možnost pronájmu na libovolný počet dní, případně i na několik hodin na nákupy, na víkend na hory nebo na sportovní utkání. Je jen na Vás, kam si budete přát vyjet a jaké služby přidáme do komplexního balíčku all- inclusive cestování. Protože Vy jste pánem svého času a Vy si určíte program Vašeho zájezdu.

Vega Tour Individual garantuje individuální přístup ke každému Vašemu přání.

 

Zájezdy pro náročné