Provence s vůní levandule

Zájezd na míru, který Vám učaruje svoji nápaditostí a skvěle připraveným itinerářem jen pro ty nejnáročnější klienty. Luxusní ubytování stejně jako luxusní kulinářské zážitky jen pro Vás, a to vše v doprovodu kvalifikovaného a znalého průvodce! Vydejte se s námi na cestu do historií , barvami a životem provoněné Provence.

Poznejte romantiku kraje, kde každé zákoutí voní jasmínem či levandulí. Snad právě proto zde sídlí parfumerie Galimard, kde se vyrábí jedny z nejexkluzivnějších parfémů světa. Nejen, že si tu můžete parfém zakoupit, ale máte možnost dozvědět se a vidět, jak parfém vzniká a co víc, můžete si jej i za asistence místního laboranta sami vyrobit a pyšnit se tak vůní, která bude jen vaše.

Provence ve většině lidí evokuje představu levandulových polí, známých parfémů, popřípadě venkovské francouzské dekorace. Tato oblast má však v nabídce mnohem více. Své o tom věděli i filmaři, kteří tu natočili několik snímků, jako například Moje léto v Provence...

Program cesty

 • 1. den
  Odjezd z ČR z místa, které si zvolíte a v hodinu, kterou si určíte.
 • 2. den
  Naše cesta povede nejprve do Arlés, které proslavil slavný malíř Vincent van Gogh. Zde navštívíme římské lázně, Arenu, Amfiteátr, románský kostel a klášter. Večerní program můžeme obohatit lahodnou večeří nebo jen pobytem k hotelu Vámi zvolené kategorie.
 • 3. den
  Po snídani přejedeme do městečka Grasse, kde nás čeká návštěva místní parfumerie Galimard. Zde si prohlédnete známé "laboratoře". Budete mít rovněž možnost vyrobit si svůj vlastní parfém. Po obědě pokračujeme k rozkvetlým levandulovým polím, kde budete mít dostatek času na focení a osobní volno. V podvečer odjezd na ubytování.
 • 4. den
  Po dobré snídani vyjedeme do typického provensálského městečka Grimaud. Těšit se můžete na ruiny středověkého hradu stejně jako na výhled na záliv St. Tropez. Odpoledne zajedeme do městečka Port Grimaud přezdívaného "francouzské Benátky". Tam si užijete koupání a volný program. V podvečerních hodinách je zajištěna plavba lodí z Port Grimaud do St. Tropez (krátká procházka po stopách natáčení filmu o četníkovi: přístav, citadela, četnická stanice). Večer se můžeme vydat do ČR nebo na hotel, kde si odpočinete před cestou domů.
 • 5. den
  Návrat do ČR dle domluvy a itineráře.
Užijte si absolutní luxus...

Sestavený zájezd má pouze informační charakter. Jeho obsah a rozložení budou upraveny vždy na přání klienta.

Odjezd a příjezd je modifikovatelný na přání klienta včetně možných zastávek po cestě, které rádi doporučíme. Ubytování zajistíme dle Vašich představ v hotelu odpovídacímu Vašim požadavkům. Spolupracujeme výhradně s kvalitními a luxusními hotely, kde jsme schopni domluvit Vám hotelový balíček včetně wellness and spa na míru, překvapení na pokoji, květin pro dámu aj.

Během zájezdu pro Vás zajistíme rezervace ve vybraných restauracích nebo barech. Stravování tak zajistíme kompletně formou all inclusive. Služby na zájezdu řešíme vždy na míru tak, abyste se zájezdem byly naprosto spokojeni. Sestavujeme itinerář na klíč. Dbáme na vysoký standard.