Půvab Azurového pobřeží s možností koupání u moře

Jeden z nejnavštěvovanějších a zároveň nejluxusnějších koutů Evropy, který neustále láká nejen turisty, ale taktéž nejbohatší a nejslavnější osobnosti světového formátu, jako jsou například Elton John, manželé Beckhamovi, anebo Cristiano Ronaldo. V našem zájezdu navštívíte jeden z nejmenších států světa, Monako, kde na návštěvníky z každého koutu dýchá luxus a bohatství.  Dále pak Marseille, přístavní město mnoha kultur, historický Fréjus, anebo město slavného filmového festivalu Cannes.

Program cesty

 • 1. den
  Odjezd dle Vašich preferencí, ale doporučujeme ranní s možností denního přejezdu a zastávek po cestě. Večerní ubytování na hotelu.
 • 2. den
  Po snídani se vydáme do Monaka, kde nás čeká prohlídka města, během níž uvidíte např. Knížecí palác, Katedrálu sv. Mikuláše nebo Růžovou zahradu princezny Grace, kde se nachází více než 180 druhů růží. Projdete hlavním přístavem, kde kotví luxusní jachty a kolem kterého se jezdí slavné závody Formule 1. Odpoledne se můžete těšit na individuální volno, které můžete využít k pobytu na místní písečné pláži s průzračnou vodou nebo navštívit Oceánografické muzeum. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování . Před tím je možné si užít vynikající večeři v luxusní restauraci.
 • 3. den
  Po snídani odjedeme do Marseille, kde nás čeká procházka Starým přístavem, který je obklopen dvěma pevnostmi. Dalším cílem bude starobylá čtvrť Le Panier s malebnými uličkami. Rovněž uvidíte Baziliku Panny Marie Strážné týčící se nad městem. Zastavíme si na dobrý oběd. Odpoledne na Vás čeká možnost plavby na ostrov If, kde byl vězněn hrabě Monte Christo. Později odjezd do historického města Fréjus, které je bohaté na římské a středověké ruiny. Právě proto bývá nazýván Pompejemi v Provence. Uvidíte Arénu, staré divadlo, římský akvadukt, křtitelnici a místní katedrálu. Večer odjezd na ubytování, večeře a osobní volno.
 • 4. den
  Po snídani odjedeme do města Cannes. Vyjdeme si do Starého města, kde uvidíte například kostel Eglise du Suquet a strážní věž Tour du Mont Chevalier nabízející překrásné výhledy. Dále uvidíte kostel Notre – Dame de l´Espérance z 16. stol. Individuální volno si užijete odpoledne a můžete jej využít k pobytu na pláži. Večer se můžete těšit na lahodnou večeři.
 • 5. den
  Ranní odjezd, po snídani, do ČR. Možnost domluvit zastávky po cestě.
Užijte si absolutní luxus...

Sestavený zájezd má pouze informační charakter. Jeho obsah a rozložení budou upraveny vždy na přání klienta.

Odjezd a příjezd je modifikovatelný na přání klienta včetně možných zastávek po cestě, které rádi doporučíme. Ubytování zajistíme dle Vašich představ v hotelu odpovídacímu Vašim požadavkům. Spolupracujeme výhradně s kvalitními a luxusními hotely, kde jsme schopni domluvit Vám hotelový balíček včetně wellness and spa na míru, překvapení na pokoji, květin pro dámu aj.

Během zájezdu pro Vás zajistíme rezervace ve vybraných restauracích nebo barech. Stravování tak zajistíme kompletně formou all inclusive. Služby na zájezdu řešíme vždy na míru tak, abyste se zájezdem byly naprosto spokojeni. Sestavujeme itinerář na klíč. Dbáme na vysoký standard.