Relaxace v Tauern Spa

Odpočiňte si v moderním lázeňském rezortu uprostřed Vysokých Taur. Využít můžete 11 bazénu, 10 různých saun, dětského světa, různých relaxačních nebo animačních programů. Jako bonus k příjemnému lenošení je překrásná horská příroda, kterou budete obklopeni.

1.den: Odjezd v brzkých ranních hodinách. Příjezd k Tauren Spa v cca 8:30 hodin. Následovat bude celodenní individuální volno, které můžete využít k relaxu v tomto moderním komplexu o velikosti 20.000 m². Využít můžete bazénů, saun, parních lázní apod. Nudit se tu nebudou ani děti, pro které tu je dětský svět Kidstein Spa. 

Pro zájemce o turistiku je zde možnost výletu na nedaleký Kitzsteinhorn, který se nachází severně od nejvyššího rakouského vrcholu Grossglockner. Z vrcholu, kam vás pohodlně dopraví lanovka, se vám naskytne dech beroucí pohled na okolní pohoří. Lanovkou Kitzsteinhornu se zastávkou v 3029m se dopravíte k ICE CAMP, takovému světu z ledu. 

Program cesty

  • 1.den
    Odjezd dle dohody, doporučujeme ranní hodiny, abychom měli před sebou celý den v Tauern Spa, kam doporučujeme dojet do 12:00. Následovat bude celodenní individuální volno, které můžete využít k relaxu v tomto moderním komplexu o velikosti 20.000 m². Užijete si mnoho luxusních bazénů, saun, parních lázní apod. Nudit se tu nebudou ani děti, které můžete vzít s sebou. Je tu kouzelný dětský svět Kidstein Spa.

    Ubytování včetně stravování a služeb Tauern Spa Resortu pro Vás zajistíme s možností pokojů Standard nebo Executive.
  • 2.den
    Po snídani máte celý den jen pro sebe. Můžete si tak dopřát jak procedury v resortu, tak další volní radovánky. Odpoledne doporučujeme věnovat výletu po okolí a návštěvě Kitzsteinshor, ze kterého je kouzelný výhled na nemalý kus rakouských Alp. Odjezd do ČR dle Vašich preferencí, nicméně doporučujeme večerní hodiny. Před cestou je možné zajistit vynikající tradiční rakouskou večeři.
Užijte si absolutní luxus...

Sestavený zájezd má pouze informační charakter. Jeho obsah a rozložení budou upraveny vždy na přání klienta.

Odjezd a příjezd je modifikovatelný na přání klienta včetně možných zastávek po cestě, které rádi doporučíme. Ubytování zajistíme dle Vašich představ v hotelu odpovídacímu Vašim požadavkům. Spolupracujeme výhradně s kvalitními a luxusními hotely, kde jsme schopni domluvit Vám hotelový balíček včetně wellness and spa na míru, překvapení na pokoji, květin pro dámu aj.

Během zájezdu pro Vás zajistíme rezervace ve vybraných restauracích nebo barech. Stravování tak zajistíme kompletně formou all inclusive. Služby na zájezdu řešíme vždy na míru tak, abyste se zájezdem byly naprosto spokojeni. Sestavujeme itinerář na klíč. Dbáme na vysoký standard.