Romantický výlet do Paříže

Nádherné noblesní památky na každém kroku, bohatá a zajímavá historie, světově proslulé galerie, upravené parky a zahrady, typické kavárničky i noblesní restaurace, rušné bulváry i malebné uličky, romantická zákoutí... to vše je Paříž, jejíž kouzlo a atmosféra nelze slovy dostatečně popsat, musí se zažít na vlastní kůži!

Během návštěvy "města lásky" si prohlédneme známé i neznámé památky. Navštívíme místa, po kterých se procházely dějiny stejně jako zákoutí nová, moderní a plná ruchu 21.století. Svoji návštěvu Paříže si s námi můžete okořenit i výletem do Versailles, světově proslulého velkolepého sídla jednoho z největších králů Franice, Ludvíka XIV.

Program cesty

 • 1. den
  Odjezd z ČR dle Vašich preferencí. Doporučujeme vyjet ráno, cestou si udělat pár občerstvovacích zastávek a následně se večer v klidu ubytovat v hotelu.
 • 2. den
  Ráno (po snídani) začneme den krátkým okruhem městem se zastávkou na Trocaderu a u Vítězného oblouku. Poté nás čeká samotná prohlídka města s profesionálním průvodcem, během níž uvidíte nejvýznamnější památky například Louvre, muzeum d´Orsay, Centre George Pompidou, Forum des Halles atd. Na závěr navštívíme muzeum parfémů Fragonard, kde si budete moci parfémy a jinou kosmetiku zakoupit. Ve večerních hodinách je možné navštívit romantickou restauraci a užít si večer při svíčkách. Odjezd na hotel dle Vašich přání.
 • 3. den
  Po snídani nás čeká Eiffelova věž s možnou prohlídkou, Martovo pole, Invalidovna. Následně se přesuneme metrem k Moulin Rouge a procházkou přes Montmartre k nádherné bazilice Sacre Coeur. Poté přesun zpět do centra. V podvečerních hodinách romantická plavba po Seině, kterou si jistě užijete. Přes den je možné domluvit oběd v malé francouzské restauraci. Den si můžeme také zpestřit výletem do Versailles. Fantazii a romantice se na Valentýn meze nekladou. Večer odjezd na hotel.
 • 4. den
  Po snídani se vydáme na cestu zpět do ČR.
Užijte si absolutní luxus...

Sestavený zájezd má pouze informační charakter. Jeho obsah a rozložení budou upraveny vždy na přání klienta.

Odjezd a příjezd je modifikovatelný na přání klienta včetně možných zastávek po cestě, které rádi doporučíme. Ubytování zajistíme dle Vašich představ v hotelu odpovídacímu Vašim požadavkům. Spolupracujeme výhradně s kvalitními a luxusními hotely, kde jsme schopni domluvit Vám hotelový balíček včetně wellness and spa na míru, překvapení na pokoji, květin pro dámu aj.

Během zájezdu pro Vás zajistíme rezervace ve vybraných restauracích nebo barech. Stravování tak zajistíme kompletně formou all inclusive. Služby na zájezdu řešíme vždy na míru tak, abyste se zájezdem byly naprosto spokojeni. Sestavujeme itinerář na klíč. Dbáme na vysoký standard.