Slovinsko – Therme Laško v srdci přírody

Lázeňský pobyt v termálech Laško doporučujeme všem, kteří se rádi obklopují zelení. Nejenže si tu odpočinete v báječném relaxačním centru, ale můžete se vydat na túru po okolních kopcích, k řece Savinja a chybět nesmí ani ochutnávka místního stejnojmenného piva a návštěva třetího největšího slovinského města Celje. 

V areálu můžete využít venkovních i vnitřních bazénů o teplotě 32 – 34 °C. Součástí jsou skluzavky, podvodní masáže, mořské vlny nebo divoká řeka.  Místní voda obsahuje vysoký podíl vápníku, sodíku a hořčíku. Léčí se tu revmatická a kloubní onemocnění, ale taktéž jsou místní lázně ideální k odbourání stresu.

Program cesty

 • 1. den
  Odjezd ideálně v ranních hodinách, abychom odpoledne přijeli na ubytování a mohli rovnou zamířit do wellness areálu. Den bude zakončen lahodnou večeří.
 • 2. den
  Celý den máte individuální volno s možností výletu do okolí. Těšit se můžete na snídani, oběd i večeři!
 • 3. den
  Snídaně. Individuální volno k návštěvě termálního areálu. Odpoledne společná ochutnávka piva v místním pivovaru. Večere.
 • 4. den
  Po snídani odjedeme do města Celje, kde si prohlédnete například Horní hrad, Náměstí a katedrálu sv. Daniela nebo kostel sv. Mikuláše. Ve 14:00 odjezd do ČR. Návrat do Prahy v cca 23:00 hod.
Užijte si absolutní luxus...

Sestavený zájezd má pouze informační charakter. Jeho obsah a rozložení budou upraveny vždy na přání klienta.

Odjezd a příjezd je modifikovatelný na přání klienta včetně možných zastávek po cestě, které rádi doporučíme. Ubytování zajistíme dle Vašich představ v hotelu odpovídacímu Vašim požadavkům. Spolupracujeme výhradně s kvalitními a luxusními hotely, kde jsme schopni domluvit Vám hotelový balíček včetně wellness and spa na míru, překvapení na pokoji, květin pro dámu aj.

Během zájezdu pro Vás zajistíme rezervace ve vybraných restauracích nebo barech. Stravování tak zajistíme kompletně formou all inclusive. Služby na zájezdu řešíme vždy na míru tak, abyste se zájezdem byly naprosto spokojeni. Sestavujeme itinerář na klíč. Dbáme na vysoký standard.