O nás

Vega Tour Individual je nová služba společnosti Vega Tour, předního autobusového dopravce a cestovní kanceláře s téměř 30letou historií. Vega Tour patří mezi 5 největších evropských provozovatelů charterové autobusové dopravy.

Naše společnost se rozhodla Vám zajistit nezapomenutelný zážitek v podobě luxusního vozu. Jde o produkt navržený přímo na míru pro naší společnost a naše klienty. Jeho jedinečný design a komfort uchvátí nejednoho milovníka luxusních aut. Představujeme Vám Vega Tour Individual vhodný na firemní meeting, transfery na/z letiště, ale i na rozlučku se svobodou či samotnou svatbu.

Vega Tour Individual vznikl z vozu Mercedes, který nabízí pohodlí až pro 7 osob. Najdete zde nejen vše potřebné pro občerstvení během jízdy, ale i několik forem zábavy, jako například kvalitní audio system k poslechu hudby, s tím nejkvalitnějším zvukem nebo herní konzoli Playstation.

Vega Tour Individual bude vždy obsluhovat profesionální řidič, který zajistí Vaše bezpečí a komfort během jízdy. Naplánujte si úžasný a nezapomenutelný výlet bez starostí.

Business class pro Vás

Mimořádné prvky výbavy