Vega Tour Individual logo
Menu

O nás

Vega Tour Individual je nová služby společnosti Vega Tour, předního autobusového dopravce a cestovní kanceláře s téměř 30letou historií. Patříme mezi 5 největších evropských provozovatelů charterové autobusové dopravy.

Představujeme vám Vega Tour Individual

Naše společnost se rozhodla vám zajistit nezapomenutelný zážitek v podobě luxusního vozu. Jde o produkt navržený přímo na míru pro naší společnost a naše klienty. Jeho jedinečný design a komfort uchvátí nejednoho milovníka luxusních aut.
Představujeme vám Vega Tour Individual, vhodný na firemní meeting, transfery na/z letiště, ale i na rozlušku se svobodou či samotnou svatbu.
Vega Tour Individual vznikl z vozu Mercedes, který nabízí pohodlí až pro 7 osob. Najdete zde nejen vše potřebné pro občerstvení během jízdy, ale i několik forem zábavy, jako například kvalitní sound system k poslechu hudby, s tím nejkvalitnějším zvukem nebo herní konzoli Playstation 4.
Vždy vás bude obsluhovat profesionální řidič, který zajistí vaše bezpečí a komfort během jízdy. Naplánujte si úžasný a nezapomenutelný výlet bez starostí.

Nahlédněte do interiéru

Prohlédněte si luxusní interiér našeho Mercedes vozu s 360° virtuální prohlídkou.
crossmenu