Vega Tour Individual logo
Menu

Relaxace v Rakouském Tauern Spa

Popis

Odpočiňte si v moderním lázeňském rezortu uprostřed Vysokých Taur. Využít můžete 11 bazénu, 10 různých saun, dětského světa, různých relaxačních nebo animačních programů. Jako bonus k příjemnému lenošení je překrásná horská příroda, kterou budete obklopeni.

Pro zájemce o turistiku je zde možnost výletu na nedaleký Kitzsteinhorn, který se nachází severně od nejvyššího rakouského vrcholu Grossglockner. Z vrcholu, kam vás pohodlně dopraví lanovka, se vám naskytne dech beroucí pohled na okolní pohoří. Lanovkou Kitzsteinhornu se zastávkou v 3029m se dopravíte k ICE CAMP, takovému světu z ledu.

Mám zájem o vip služby

Galerie

Harmonogram

1. den

Odjezd dle dohody, doporučujeme ranní hodiny, abychom měli před sebou celý den v Tauern Spa, kam doporučujeme dojet do 12:00. Následovat bude celodenní individuální volno, které můžete využít k relaxu v tomto moderním komplexu o velikosti 20.000 m². Užijete si mnoho luxusních bazénů, saun, parních lázní apod. Nudit se tu nebudou ani děti, které můžete vzít s sebou. Je tu kouzelný dětský svět Kidstein Spa. Ubytování včetně stravování a služeb Tauern Spa Resortu pro Vás zajistíme s možností pokojů Standard nebo Executive.

2. den

Po snídani máte celý den jen pro sebe. Můžete si tak dopřát jak procedury v resortu, tak další volní radovánky. Odpoledne doporučujeme věnovat výletu po okolí a návštěvě Kitzsteinshor, ze kterého je kouzelný výhled na nemalý kus rakouských Alp. Odjezd do ČR dle Vašich preferencí, nicméně doporučujeme večerní hodiny. Před cestou je možné zajistit vynikající tradiční rakouskou večeři.

Mapa

Nahlédněte do interiéru

Prohlédněte si luxusní interiér našeho Mercedes vozu s 360° virtuální prohlídkou.
crossmenuarrow-right