Vega Tour Individual logo
Menu

Romantický výlet do Paříže

Popis

Nádherné noblesní památky na každém kroku, bohatá a zajímavá historie, světově proslulé galerie, upravené parky a zahrady, typické kavárničky i noblesní restaurace, rušné bulváry i malebné uličky, romantická zákoutí... to vše je Paříž, jejíž kouzlo a atmosféra nelze slovy dostatečně popsat, musí se zažít na vlastní kůži!

Během návštěvy "města lásky" si prohlédneme známé i neznámé památky. Navštívíme místa, po kterých se procházely dějiny stejně jako zákoutí nová, moderní a plná ruchu 21.století. Svoji návštěvu Paříže si s námi můžete okořenit i výletem do Versailles, světově proslulého velkolepého sídla jednoho z největších králů Franice, Ludvíka XIV.

Mám zájem o vip služby

Galerie

Harmonogram

1. den

Odjezd z ČR dle Vašich preferencí. Doporučujeme vyjet ráno, cestou si udělat pár občerstvovacích zastávek a následně se večer v klidu ubytovat v hotelu.

2. den

Ráno (po snídani) začneme den krátkým okruhem městem se zastávkou na Trocaderu a u Vítězného oblouku. Poté nás čeká samotná prohlídka města s profesionálním průvodcem, během níž uvidíte nejvýznamnější památky například Louvre, muzeum d´Orsay, Centre George Pompidou, Forum des Halles atd. Na závěr navštívíme muzeum parfémů Fragonard, kde si budete moci parfémy a jinou kosmetiku zakoupit. Ve večerních hodinách je možné navštívit romantickou restauraci a užít si večer při svíčkách. Odjezd na hotel dle Vašich přání.

3. den

Po snídani nás čeká Eiffelova věž s možnou prohlídkou, Martovo pole, Invalidovna. Následně se přesuneme metrem k Moulin Rouge a procházkou přes Montmartre k nádherné bazilice Sacre Coeur. Poté přesun zpět do centra. V podvečerních hodinách romantická plavba po Seině, kterou si jistě užijete. Přes den je možné domluvit oběd v malé francouzské restauraci. Den si můžeme také zpestřit výletem do Versailles. Fantazii a romantice se na Valentýn meze nekladou. Večer odjezd na hotel.

4. den

Po snídani se vydáme na cestu zpět do ČR.

Mapa

Nahlédněte do interiéru

Prohlédněte si luxusní interiér našeho Mercedes vozu s 360° virtuální prohlídkou.
crossmenuarrow-right