Vega Tour Individual logo
Menu

Slovinsko – Therme Laško v srdci přírody

Popis

Lázeňský pobyt v termálech Laško doporučujeme všem, kteří se rádi obklopují zelení. Nejenže si tu odpočinete v báječném relaxačním centru, ale můžete se vydat na túru po okolních kopcích, k řece Savinja a chybět nesmí ani ochutnávka místního stejnojmenného piva a návštěva třetího největšího slovinského města Celje.

V areálu můžete využít venkovních i vnitřních bazénů o teplotě 32 – 34 °C. Součástí jsou skluzavky, podvodní masáže, mořské vlny nebo divoká řeka. Místní voda obsahuje vysoký podíl vápníku, sodíku a hořčíku. Léčí se tu revmatická a kloubní onemocnění, ale taktéž jsou místní lázně ideální k odbourání stresu.

Mám zájem o vip služby

Galerie

Harmonogram

1. den

Odjezd ideálně v ranních hodinách, abychom odpoledne přijeli na ubytování a mohli rovnou zamířit do wellness areálu. Den bude zakončen lahodnou večeří.

2. den

Celý den máte individuální volno s možností výletu do okolí. Těšit se můžete na snídani, oběd i večeři!

3. den

Snídaně. Individuální volno k návštěvě termálního areálu. Odpoledne společná ochutnávka piva v místním pivovaru. Večere.

4. den

Po snídani odjedeme do města Celje, kde si prohlédnete například Horní hrad, Náměstí a katedrálu sv. Daniela nebo kostel sv. Mikuláše. Ve 14:00 odjezd do ČR. Návrat do Prahy v cca 23:00 hod.

Mapa

Nahlédněte do interiéru

Prohlédněte si luxusní interiér našeho Mercedes vozu s 360° virtuální prohlídkou.
crossmenuarrow-right